Materace przeciwodleżynowe

Wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych – Mila Warszawa

Dla osoby unieruchomionej na kilka tygodni lub przewlekle chorej ze znacznym ograniczeniem możliwości ruchowej niezmiernie ważny jest komfort. Skutkiem ubocznym czasowego unieruchomienia bardzo często są odleżyny, które są dodatkowo bolesne i wpływają na złe samopoczucie pacjenta. Nasza wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych zlokalizowana w mieście Warszawa to sposób na zapewnienie osobom chorującym, ale niehospitalizowanym specjalistycznej opieki. Proponujemy korzystne rozwiązania w formie wypożyczenia materaca przeciwodleżynowego, który spełnia wszelkie wymogi i posiada niezbędne atesty.

wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych warszawa

materace przeciwodleżynowe warszawa
materace przeciwodleżynowe wynajem warszawa

Materace przeciwodleżynowe – korzystne warunki wypożyczenia

Materac przeciwodleżynowy zapobiega powstawaniu wyjątkowo bolesnych oraz trudnych w leczeniu odleżyn będących widocznymi zmianami na skórze, które są spowodowane długotrwałym uciskiem na ciało. Materace te działają na zasadzie zmiany ciśnienia, co umożliwia zmianę siły nacisku na poszczególne części ciała. Wybór dobrego materaca przeciwodleżynowego dopasowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta jest niezwykle trudny, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo. Zależy nam na tym, by nasi klienci i ich podopieczni czuli się dobrze i mieli szansę na właściwe warunki wypoczynku podczas trudnego czasu choroby.

Wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych – Warszawa

Wybór materaca przeciwodleżynowego jest uzależniony od wielu elementów, dlatego oferujemy naszą fachową pomoc i dostęp do różnorodnych modeli materacy. Do Państwa dyspozycji oddajemy materace przeciwodleżynowe bąbelkowe oraz piankowe typu „gofr”. Mimo iż oba rozwiązania zostały stworzone z myślą o komforcie chorego to należy zwrócić uwagę na elementy, którymi się różnią. Model typu „gofr” przeznaczony jest do profilaktyki i wsparcia w leczeniu odleżyn. Przynosi ulgę pacjentowi poprzez prawidłowy rozkład masy ciała na materacu, co znacznie zmniejsza ucisk na najbardziej narażone partie ciała.

Wypożyczalnia materacy przeciwodleżynowych na terenie Warszawy – jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jednym z najbardziej popularnych materacy przeciwodleżynowych jest model bąbelkowy. Wyróżnia się szczególną prostotą obsługi i wytrzymałością. Materace bąbelkowe sprawdzają się głównie w przypadku niewielkich odleżyn lub podczas profilaktyki. Ponadto sprawdzają się tylko w przypadku osób chorych, których waga nie przekracza 90 kilogramów, w innych sytuacjach chory może czuć dyskomfort, a materac nie spełni prawidłowo swojej roli. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego na terenie Warszawy.

materace przeciwodleżynowe