Łóżko rehabilitacyjne

120 zł
/miesiąc
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Wynajem szpitalnych łóżek rehabilitacyjnych – wypożyczalnia Mila Warszawa

Oferujemy Państwu m.in. wypożyczenie łóżka szpitalnego w mieście Warszawa. Z uwagi na zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje, które mogą poprawić sprawność lub przyczynić się do komfortu osób starszych, które muszą przebywać w pozycji leżącej, czy też przewlekle chorych, gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki abonamentowe wynajmu, który obejmuje łóżko szpitalne, ortopedyczne i rehabilitacyjne. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i szpitalnych oferuje wysokiej jakości produkty, które zapewniają pacjentom warunki zbliżone do tych panujących w placówkach medycznych. Wszystkie modele łóżek rehabilitacyjnych zostały wyposażone w możliwość ręcznie regulowanej wysokości oraz szpitalny materac ORTO I. Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego będzie dla pacjenta bardzo dobrym rozwiązaniem.

Z naszej oferty korzystają te osoby, które mają pod swoją opieką osoby przewlekle chore, nie wymagające stałej hospitalizacji.

Cechy standardowego łóżka rehabilitacyjnego.:

  • Leże trzysegmentowe,
  • regulacja zagłówka na sprężynie hydraulicznej,
  • regulacja podnóżka , skokowa manualna,
  • barierki,
  • wysięgnik.

Łóżko rehabilitacyjne Solid2

Łóżko szpitalne – wypożyczalnia w mieście Warszawa

Wynajem łóżek odbywa się na korzystnych zasadach abonamentowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwość dowozu sprzętu pod wskazany adres, to kolejny atut naszej oferty. Oferujemy modele łóżek o prostym i wytrzymałym mechanizmie śrubowym, który służy do podnoszenia segmentów pleców i umożliwia opiekunowi pacjenta jego podnoszenie do pozycji siedzącej bez nadmiernego wysiłku.

Łóżko ortopedyczne – wypożyczania na terenie miasta Warszawa

Wygodne łóżko ortopedyczne SOLID 2 umożliwia powrót do zdrowia i odzyskiwanie sił po urazie, jakiego doznał pacjent. Wypełnione stalowymi panelami siedzisko i wyposażenie w materac szpitalny sprawia, że łóżko jest przystosowane do warunków, jakich wymaga pacjent. Nasza wypożyczalnia łóżek ortopedycznych, szpitalnych i rehabilitacyjnych, daje możliwość swobodnej rekonwalescencji bez dodatkowego bólu spowodowanego niewłaściwie dobranym materacem. Niezwykle ważną cechą łóżek ortopedycznych jest wyposażenie w tuleje, które są zamontowane w czterech rogach leża, a ich umiejscowienie umożliwia zainstalowanie ramy wyciągowej lub wysięgnika ręki.

Łóżko rehabilitacyjne – wypożyczalnia w mieście Warszawa

Wypożyczenie naszego sprzętu, umożliwi szybsze odzyskanie sprawności fizycznej przez pacjenta. W zależności od urazów i stopnia ograniczenia ruchowego pacjenta, wypożyczane łóżko jest wyposażone w elementy ułatwiające montowanie niezbędnego sprzętu medycznego, a półka, która stanowi integralną część łóżka, może służyć jako miejsce na pościel lub rzeczy osobiste pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne wytrzymuje nacisk do 250 kg. Siedziba MILA znajduje się we Warszawie.