Łóżko rehabilitacyjne

120 zł
/miesiąc
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Wynajem szpitalnych łóżek rehabilitacyjnych – wypożyczalnia Mila Warszawa

Oferujemy Państwu m.in. wypożyczenie łóżka szpitalnego w mieście Warszawa. Z uwagi na zapotrzebowanie na tego typu konstrukcje, które mogą poprawić sprawność lub przyczynić się do komfortu osób starszych, które muszą przebywać w pozycji leżącej, czy też przewlekle chorych, gwarantujemy bardzo atrakcyjne warunki abonamentowe wynajmu, który obejmuje łóżko szpitalne, ortopedyczne i rehabilitacyjne. Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i szpitalnych oferuje wysokiej jakości produkty, które zapewniają pacjentom warunki zbliżone do tych panujących w placówkach medycznych. Wszystkie modele łóżek rehabilitacyjnych zostały wyposażone w możliwość ręcznie regulowanej wysokości oraz szpitalny materac ORTO I. Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego będzie dla pacjenta bardzo dobrym rozwiązaniem.

Z naszej oferty korzystają te osoby, które mają pod swoją opieką osoby przewlekle chore, nie wymagające stałej hospitalizacji.

łóżko ortopedyczne wypożyczalnia warszawa

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE SOLID 2

Regulowane ręcznie, uniwersalne łóżko szpitalne z materacem ORTO I. Niezbędne, aby zadbać o wygodę lezącego chorego w domu.

Cechy produktu:

 • Prosty i wytrzymały mechanizm śrubowy służący do podnoszenia segmentów pleców umożliwia opiekunowi pacjenta jego podnoszenie do pozycji siedzącej bez nadmiernego wysiłku.
 • Zdejmowane wezgłowie wykonane z lekkiego tworzywa ABS. Daje się zdemontować bez użycia narzędzi i ułatwia utrzymanie czystości.
 • Szczyty łóżka mają zabezpieczenie przed przypadkowym wypięciem np. podczas transportu.
 • Barierki składane wzdłuż leża łóżka są łatwe do złożenia i rozłożenia jednym ruchem ręki. Barierki są przystosowane do umieszczenia na nich stolika do spożywania posiłków lub karmienia pacjenta.
 • Leże wypełnione jest stalowymi panelami.
 • Półka stanowiąca integralną część łóżka, może służyć jako miejsce na pościel lub rzeczy osobiste pacjenta.
 • Tuleje zamontowane w czterech rogach leża umożliwiają zainstalowanie ramy wyciągowej lub wysięgnika ręki w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta.
 • Łózko ma haczyki na worki urologiczne.
 • Materac piankowy dopasowany do wymiarów leża.

Wymiary:

 • Długość: 213 cm
 • Szerokość: 97 cm
 • Wysokość: 50 cm
 • Bezpieczne obciążenie robocze: 250 kg
łóżko rehabilitacyjne wynajem warszawa
łóżko rehabilitacyjne wypożyczalnia warszawa
wypożyczenie łóżka szpitalnego warszawa

Łóżko szpitalne – wypożyczalnia w mieście Warszawa

Wynajem łóżek odbywa się na korzystnych zasadach abonamentowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwość dowozu sprzętu pod wskazany adres, to kolejny atut naszej oferty. Oferujemy modele łóżek o prostym i wytrzymałym mechanizmie śrubowym, który służy do podnoszenia segmentów pleców i umożliwia opiekunowi pacjenta jego podnoszenie do pozycji siedzącej bez nadmiernego wysiłku.

Łóżko ortopedyczne – wypożyczania na terenie miasta Warszawa

Wygodne łóżko ortopedyczne SOLID 2 umożliwia powrót do zdrowia i odzyskiwanie sił po urazie, jakiego doznał pacjent. Wypełnione stalowymi panelami siedzisko i wyposażenie w materac szpitalny sprawia, że łóżko jest przystosowane do warunków, jakich wymaga pacjent. Nasza wypożyczalnia łóżek ortopedycznych, szpitalnych i rehabilitacyjnych, daje możliwość swobodnej rekonwalescencji bez dodatkowego bólu spowodowanego niewłaściwie dobranym materacem. Niezwykle ważną cechą łóżek ortopedycznych jest wyposażenie w tuleje, które są zamontowane w czterech rogach leża, a ich umiejscowienie umożliwia zainstalowanie ramy wyciągowej lub wysięgnika ręki.

Łóżko rehabilitacyjne – wypożyczalnia w mieście Warszawa

Wypożyczenie naszego sprzętu, umożliwi szybsze odzyskanie sprawności fizycznej przez pacjenta. W zależności od urazów i stopnia ograniczenia ruchowego pacjenta, wypożyczane łóżko jest wyposażone w elementy ułatwiające montowanie niezbędnego sprzętu medycznego, a półka, która stanowi integralną część łóżka, może służyć jako miejsce na pościel lub rzeczy osobiste pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne wytrzymuje nacisk do 250 kg. Siedziba MILA znajduje się we Warszawie.