Kule ortopedyczne

Kule ortopedyczne

Kula łokciowa wypożyczalnia

Wypożyczalnia kul ortopedycznych – Mila Warszawa

wynajem kul ortopedycznych warszawa
wypożyczalnia kul ortopedycznych

Wypożyczalnia kul ortopedycznych

Nasza wypożyczalnia kul ortopedycznych znajdująca się w mieście Warszawa oferuje korzystne warunki wypożyczeń i produkty wysokiej jakości. Dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz do rodzaju schorzeń, wzrostu pacjenta czy też wagi. Osoby, któr uległy wypadkowi, w wyniku którego konieczna jest rehabilitacja kończyn dolnych wymagają odciążenia złamanej nogi lub też np. skręconej kostki. Ich obciążanie jest bolesne i niewskazane z punktu widzenia medycznego. W przypadku tego typu urazów polecane jest stosowanie kul ortopedycznych, które pozwolą na w miarę swobodne przemieszczanie się poszkodowanego.

Wypożyczalnia kul ortopedycznych – Warszawa

Nasza firma umożliwia wypożyczenie kul ortopedycznych wykonanych z trwałego, a zarazem lekkiego aluminium. Materiał ten bez problemu utrzymuje ciężar przeniesiony na kulę. Niezależnie od wagi pacjenta, ma on możliwość wypożyczenia stabilnej podpory, która znacznie ułatwia poruszanie się. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy korzystne warunki wypożyczenia i atrakcyjne stawki abonamentowe. Gwarantujemy profesjonalizm oraz kompleksową pomoc w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania.

Wypożycz kule ortopedyczne na terenie Warszawy

Kule ortopedyczne to stabilna konstrukcja dla dzieci, jak i dorosłych. Znajdą zastosowanie podczas urazów trwałych i chwilowych kontuzji uniemożliwiających poruszanie się o własnych siłach. Kule skutecznie pomogą w utrzymaniu równowagi i przenoszeniu ciężaru ciała bez obciążania kończyny dotkniętej urazem. Ich lekkość i estetyczny wygląd pozwalają na zastosowanie tego rozwiązania niezależnie od miejsca i sytuacji, czyli w każdym momencie, w którym potrzebne jest solidne wsparcie dla osoby poszkodowanej.

W naszej wypożyczalni w Warszawie dostępne są kule ortopedyczne w wersji łokciowej i pachowej. Pierwsze są pomocne w poruszaniu się i stanowią skuteczną asekurację dla chorego w czasie urazu lub trwałej kontuzji. Natomiast kule pachowe pomocne są osobom, które miały przeprowadzane zabiegi operacyjne, przebyły złamania, cierpią na porażenie kończyn dolnych.

Niezależnie od Państwa wyboru, wszystkie rozwiązania wyróżniają się wytrzymałością i lekkością. Konstrukcja kuli waży niecałe 500 g, tak więc pomaga w poruszaniu się, ale jednocześnie nie jest obciążeniem dla kończyn górnych. Wygodna i wytrzymała rękojeść jest zabezpieczona gumową nasadką, co pozwala na komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Ergonomiczny kształt pozwoli na dopasowanie kuli do pacjenta. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, kula jest bardzo cicha w użytkowaniu. Dodatkowo aluminium, z którego wykonane są kule ortopedyczne, jest zabezpieczone epoksydowym lakierem, co pozwala na użytkowanie podpory ortopedycznej niezależnie od warunków atmosferycznych.

wypożyczalnia kul ortopedycznych warszawa

Ile kosztuje wypożyczenie kul ortopedycznych?

Nasza wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego udostępnia usługę wynajęcia kul ortopedycznych w niezwykle przystępnych cenach. Koszt wypożyczenia pary kul ortopedycznych na okres jednego miesiąca to jedynie 30 złotych. W wynajęciu należy również uwzględnić kwotę przeznaczoną na kaucję w wysokości 50 złotych. Kwota ta jest zwrotna i zostanie Państwu oddana w momencie zakończenia okresu wypożyczenia sprzętu. Porównując do kosztów, z jakimi należałoby się liczyć w momencie zakupu nowych, nieużywanych kul ortopedycznych, możliwość skorzystania z oferty wynajęcia tego sprzętu, jest korzystna, opłacalna i oszczędna. Po terminie wypożyczenia można szybko i prosto zwrócić kule. Niska cena wynajęcia wiąże się z wysoką jakością sprzętu oferowanej w niniejszej usłudze.

Różne rodzaje kul ortopedycznych – ta sama cena

W ofercie naszej wypożyczalni znajduje się trzy rodzaje kul ortopedycznych – pachowe, łokciowe oraz łokciowe dla dzieci. Cena kul do chodzenia nie jest związana z typem sprzętu. Każda z tych opcji wymaga tej samej kwoty, 30 złotych za wypożyczenie na miesiąc plus kaucja. Dla porównania kupno nowych kul inwalidzkich to cena około 50 złotych tylko za jedną sztuką. W naszej wypożyczalni mogą Państwo wynająć parę kul za 20 złotych mniej, niż pojedynczy produkt. W wielu przypadkach, jak na przykład złamaniach, kule potrzebne są jedynie przez dany okres rekonwalescencji, możliwość wypożyczenia kuli ortopedycznych w niskiej cenie to znaczna oszczędność kosztów.