Kule ortopedyczne

Kula łokciowa wypożyczalnia

Wypożyczalnia kul ortopedycznych – Mila Warszawa

wynajem kul ortopedycznych warszawa
wypożyczalnia kul ortopedycznych

Wypożyczalnia kul ortopedycznych

Nasza wypożyczalnia kul ortopedycznych znajdująca się w mieście Warszawa oferuje korzystne warunki wypożyczeń i produkty wysokiej jakości. Dysponujemy rozwiązaniami dopasowanymi do indywidualnych potrzeb pacjentów oraz do rodzaju schorzeń, wzrostu pacjenta czy też wagi. Osoby, któr uległy wypadkowi, w wyniku którego konieczna jest rehabilitacja kończyn dolnych wymagają odciążenia złamanej nogi lub też np. skręconej kostki. Ich obciążanie jest bolesne i niewskazane z punktu widzenia medycznego. W przypadku tego typu urazów polecane jest stosowanie kul ortopedycznych, które pozwolą na w miarę swobodne przemieszczanie się poszkodowanego.

Wypożyczalnia kul ortopedycznych – Warszawa

Nasza firma umożliwia wypożyczenie kul ortopedycznych wykonanych z trwałego, a zarazem lekkiego aluminium. Materiał ten bez problemu utrzymuje ciężar przeniesiony na kulę. Niezależnie od wagi pacjenta, ma on możliwość wypożyczenia stabilnej podpory, która znacznie ułatwia poruszanie się. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy korzystne warunki wypożyczenia i atrakcyjne stawki abonamentowe. Gwarantujemy profesjonalizm oraz kompleksową pomoc w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania.

Wypożycz kule ortopedyczne na terenie Warszawy

Kule ortopedyczne to stabilna konstrukcja dla dzieci, jak i dorosłych. Znajdą zastosowanie podczas urazów trwałych i chwilowych kontuzji uniemożliwiających poruszanie się o własnych siłach. Kule skutecznie pomogą w utrzymaniu równowagi i przenoszeniu ciężaru ciała bez obciążania kończyny dotkniętej urazem. Ich lekkość i estetyczny wygląd pozwalają na zastosowanie tego rozwiązania niezależnie od miejsca i sytuacji, czyli w każdym momencie, w którym potrzebne jest solidne wsparcie dla osoby poszkodowanej.

W naszej wypożyczalni w Warszawie dostępne są kule ortopedyczne w wersji łokciowej i pachowej. Pierwsze są pomocne w poruszaniu się i stanowią skuteczną asekurację dla chorego w czasie urazu lub trwałej kontuzji. Natomiast kule pachowe pomocne są osobom, które miały przeprowadzane zabiegi operacyjne, przebyły złamania, cierpią na porażenie kończyn dolnych.

Niezależnie od Państwa wyboru, wszystkie rozwiązania wyróżniają się wytrzymałością i lekkością. Konstrukcja kuli waży niecałe 500 g, tak więc pomaga w poruszaniu się, ale jednocześnie nie jest obciążeniem dla kończyn górnych. Wygodna i wytrzymała rękojeść jest zabezpieczona gumową nasadką, co pozwala na komfortowe i bezpieczne użytkowanie. Ergonomiczny kształt pozwoli na dopasowanie kuli do pacjenta. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, kula jest bardzo cicha w użytkowaniu. Dodatkowo aluminium, z którego wykonane są kule ortopedyczne, jest zabezpieczone epoksydowym lakierem, co pozwala na użytkowanie podpory ortopedycznej niezależnie od warunków atmosferycznych.

wypożyczalnia kul ortopedycznych warszawa