Kule łokciowe

Kule łokciowe – wypożyczalnia MILA Warszawa

30 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

KULA ŁOKCIOWA  firmy OPTI – COMFORT

Kule łokciowe są pomocne w poruszaniu się, asekurują chorego podczas chodzenia, w sytuacjach, kiedy nie jest wskazane pełne obciążenie kończyn dolnych.

Cechy produktu:

  • Niezwykle wytrzymała, a zarazem lekka (450 g)
  • Wykonana z wysokiej jakości aluminium
  • Zabezpieczona epoksydowym lakierem
  • Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań technicznych kula jest bardzo cicha w użytkowaniu
  • Łatwa w przystosowaniu do wzrostu użytkownika – możliwe opcje długości: od 690 do 990 mm (14 stopni co 25 mm)
  • Kula zawiera opatentowaną blokadę „Backbone Structure” zapewniającą sztywność i wytrzymałość
  • Produkt pomyślnie przeszedł testy pod naciskiem 130kgK
  • Kula spełnia wymagania normy europejskiej ISO 11334-1

Ułatwiające codzienne funkcjonowanie – ortopedyczne kule łokciowe

Wypożyczalnia kul łokciowych MILA w Warszawie (oraz wielu innych sprzętów rehabilitacyjnych) zachęca do skorzystania z przygotowanej oferty zapewniając swoim klientom dostęp do opisywanych wyrobów o różnej wysokości. Dzięki nim przemieszczanie się zarówno w domu, jak i poza nim staje się zdecydowanie bezpieczniejsze w przypadku osób starszych oraz niepełnosprawnych, przejawiających problemy z układem mięśniowo-szkieletowym. Złamania, zwichnięcia nogi, wyraźna nadwaga oraz wiele innych dolegliwości sprawiają, że po nasz kule ortopedyczne łokciowe sięgają kolejne osoby w różnym wieku.

Kule łokciowe wykorzystywane są przez tysiące osób, które w przeszłości (dalszej, jak i bliższej) uległy wypadkom lub zabiegom, skutkującym powstaniem problemów z przemieszczaniem się w pozycji pionowej bez odpowiedniego wsparcia. Posiłkując się wypożyczanymi przez nas wyrobami, są w stanie znacznie szybciej i bezpieczniej pokonywać kolejne trasy, zyskując tym samym szansę funkcjonowania bez konieczności wsparcia innych osób. Ortopedyczne kule łokciowe umożliwiają swobodną ich regulację, a niejednolitość kolorystyczna sprawia, że każda osoba może znaleźć model adekwatny do swoich potrzeb.

MILA jedną z najbardziej cenionych wypożyczalni kul łokciowych w Warszawie

Wypożyczalnia kul łokciowych MILA w Warszawie zapewnia swoim klientom natychmiastowy dostęp do sprzętu w atrakcyjnej cenie i na określony czas. Zaletą opisywanych wyrobów jest m.in. ich aluminiowa budowa oraz fragmenty wykonane z miękkich i przejawiających antypoślizgowe właściwości tworzyw sztucznych. Warto również zwrócić uwagę na odpowiedni kąt rączki, pozwalający cieszyć się pewnym chwytem oraz bezproblemowym chodzeniem przy użyciu kul ortopedycznych w każdych warunkach pogodowych.Zadzwoń