Kule ortopedyczne

Kule łokciowe dla dzieci

Kule łokciowe dla dzieci – sprzęt ortopedyczny Warszawa

30 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

KULA ŁOKCIOWA DZIECIĘCA  firmy TIMAGO

Kula łokciowa przeznaczona dla dzieci. Jest zrobiona z aluminium (tron), ma wygodną i wytrzymałą rękojeść. Koniec kuli jest zabezpieczony gumową nasadką, co poprawia bezpieczeństwo jej użytkowania. Kula posiada ergonomiczny kształt oraz dobrze dobrany kąt łokciowy, dzięki czemu rozłożona zostaje siła nacisku na uchwyt. Wesoły kolor podoba się małym pacjentom.

Cechy produktu:

  • Ergonomiczny kształt
  • Wygodna w użytkowaniu
  • Regulowana wysokość pozwala odpowiednio dopasować kulę do wzrostu dziecka

Dane techniczne:

  • Waga – 0,5 kg
  • Obciążenie – do 100 kg
  • Regulowana wysokość – 65 – 80,2 cm.

Atrakcyjne wizualnie i ułatwiające chodzenie kule ortopedyczne dla dzieci

Oferowane przez nas kule łokciowe dla dzieci są niezbędne w chwili, gdy problemy z chodzeniem okazują się na tyle poważne, że bez ich zastosowanie niemożliwe lub w najlepszym wypadku znacznie utrudnione jest samodzielne utrzymanie ciała w pozycji pionowej. Wsparte na nich młode osoby czują się znacznie pewniej, zyskując dzięki nim możliwość bezpiecznego przemieszczania się nie tylko po swoim mieszkaniu, szpitalu, ośrodku rehabilitacyjnym lub jakimkolwiek innym budynku, ale także na zewnątrz.

Niezwykle ważne jest w życiu każdego człowieka spędzanie odpowiedniej ilości czasu na świeżym powietrzu. Co ważne nie stanowi to jednak problemu również w przypadku osób niepełnosprawnych, w tym dzieci, za sprawą kul łokciowych. Atrakcyjne kolory, w których są one dostępne w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MILA, sprawiają, że kilkulatki chętniej sięgają po kule łokciowe zyskując tym samym motywację oraz niewątpliwie duże wsparcie w codziennej walce o powrót do samodzielnego, sprawnego poruszania się.

Dziecięce kule łokciowe marki TIMAGO

Marka TIMAGO jest jedną z najbardziej znanych, jeśli chodzi o dostawców dziecięcych kul łokciowych ze względu na fakt, iż jej wyroby są idealnie dostosowane do potrzeb dziewczynek oraz chłopców o różnym wzroście, wadze i problemach zdrowotnych, z którymi zmuszone są walczyć. Ich pozyskanie w formie wypożyczenia na określony czas jest opłacalnym rozwiązaniem zwłaszcza, jeśli kule ortopedyczne dla dzieci mają być wykorzystywane niezbyt długo, np. w formie artykułów wspomagających chodzenie po odniesieniu złamania lub zwichnięcia kończyny dolnej. Dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do zainteresowania się naszą ofertą w celu szybkiego otrzymania opisywanego w tym miejscu sprzętu, wykonanego według zaleceń lekarzy-ortopedów.Zadzwoń