Koncentrator tlenu

120 zł
/miesiąc
Kaucja
150 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Wynajem koncentratorów tlenu – wypożyczalnia Mila Warszawa

Koncentrator tlenu jest wsparciem w terapii tlenowej pacjentów cierpiących na przewlekłą niewydolność oddechową. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że jest on wygodny w przenoszeniu. Cicha i wydajna praca koncentratora daje pacjentowi komfort. Istnieje możliwość sterowania nim za pomocą pilota.

Cechy produktu

Zasilanie AC 220+/-22V,50+/-1Hz
Pobór mocy 100VA
Strumień wyjściowy 1-5l/min (1l/min>90%)
Ciśnienie wyjściowe 45kPa
Stężenie tlenu 30%-90%
Max czas pracy na dobę 15h
Poziom hałasu ≤40dB
Wymiary 295×175×270mm
Waga 8kg
koncentrator tlenu wynajem warszawa

Domowy koncentrator tlenu w abonamencie na terenie Warszawy

Osoby mające problemy z oddychaniem, zgodnie z zaleceniami lekarza powinny mieć stały dostęp do koncentratora tlenu. Z uwagi na fakt, iż zakup tego urządzenia jest dość kosztowny, nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu działająca w mieście Warszawa oferuje Państwu ich korzystny wynajem. Koncentrator tlenu, który Państwu oferujemy, to kompaktowa budowa, optymalne wymiary oraz cicha i wydajna praca. Urządzenie jest sterowane za pomocą pilota, co wpływa na komfort zarówno opiekuna, jak i osoby chorej.

Koncentrator tlenu – Warszawa. Kompleksowa wypożyczalnia

Opieka nad osobą przewlekle chorą często jest niezwykle kosztowna. Zazwyczaj to leki i specjalistyczna opieka pochłaniają większość finansów domowych, dlatego warto skorzystać z możliwości jakie daje nasza wypożyczalnia koncentratorów. Urządzenie tlenowe spełni swoją rolę w przypadku osób, które nie wymagają hospitalizacji, ale dla komfortu oddychania i dobrego samopoczucia potrzebują mieć go zawsze przy sobie. Koncentrator tlenu pomoże między innymi astmatykom i chorym cierpiącym na przewlekłą chorobę obturacyjną płuc.

Koncentrator tlenu o kompaktowych wymiarach, ma cichą i wydajną pracę, sterowany za pomocą pilota.

Koncentrator tlenu – wynajem w mieście Warszawa

Dostęp do tlenu dla chorych cierpiących na przewlekłe schorzenia dróg oddechowych jest niezbędny. Koncentrator to ulga dla pacjenta, który w każdym momencie, musi mieć go „pod ręką”. Aparatura jest przystosowana do stałej pracy i charakteryzuje się wysokim współczynnikiem bezawaryjności i wydajności. Urządzenie bardzo często jest wykorzystywane w placówkach medycznych jako dodatkowy sprzęt pomagający chorym z problemami oddechowymi.

Korzystne warunki wynajmu koncentratora tlenowego w Warszawie

Wynajem koncentratora tlenu odbywa się na korzystnych warunkach. Intuicyjny system obsługi koncentratora i cichy tryb pracy nie przeszkadzają pacjentowi w odpoczynku w ciągu dnia i podczas snu w nocy. Dzięki naszej wypożyczalni, masz szansę zapewnić profesjonalną, komfortową i bezpieczną opiekę domową swoim bliskim lub podopiecznym.

Koncentrator tlenu, cena dostosowana do potrzeb

Cena wypożycznego koncentratora tlenu opiera się na dwóch głównych wpłatach. Pierwsza dotyczy zwrotnej kaucji. Wynosi ona 150 złoty i zostanie zwrócona przy odbiorze sprzętu, po zakończeniu terminu, na który został wynajęty. Cena za korzystanie z koncentratora tlenu przez miesiąc to 120 złoty. Jeśli zgodnie z warunkami zawarcia umowy, sprzęt zostanie u Państwa dłużej, niż miesiąc, opłata nie zmienia się. Decydując się na wypożyczenie koncentratora tlenu na miesiąc muszą Państwo przygotować 270 złoty, z czego ponad połowa zostanie Wam oddana przy zwracaniu urządzenia do naszej firmy. Jest to cena o wiele bardziej przystępna, od kupna nowego sprzętu, lub szukania innych sposobów na wsparcie problemów zdrowotnych związanych z oddychaniem.

Opłacalnie niska cena koncentratora tlenu

Cena zakupu nowego koncentratora tlenu to kwoty w granicach od 2 do 5 tysięcy. Są to sumy niewyobrażalnie większe od ceny wypożyczenia używanego urządzenia. Niewiele osób może pozwolić sobie, na pokrycie tak wysokich kosztów przy zdecydowaniu się na zakup nowego sprzętu, szczególnie prz innych naglących wydatkach na leki, rehabilitację i fachową opiekę. Możliwość wypożyczenia koncentratora tlenu to niewielka, a co najważniejsze przystępna, cena. Opcja wypożyczenia, jest szczególnie warta uwagi, dla osób cierpiących na przemijające stany chorobowe. Po zakończeniu kuracji, sprzęt przestanie być potrzebny, a wydane pieniądze na nowe urządzenie, nie zostaną zwrócone. Korzystanie z usługi wypożyczenia koncentratora tlenu to duża oszczędność kosztów.Zadzwoń