Koncentrator tlenu

120 zł
/miesiąc
Kaucja
150 zł

Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Wynajem koncentratorów tlenu – wypożyczalnia Mila Warszawa

wypożyczalnia koncentratorów tlenu warszawa
koncentrator tlenu warszawa wypożyczalnia

Domowy koncentrator tlenu w abonamencie na terenie Warszawy

Osoby mające problemy z oddychaniem, zgodnie z zaleceniami lekarza powinny mieć stały dostęp do koncentratora tlenu. Z uwagi na fakt, iż zakup tego urządzenia jest dość kosztowny, nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu działająca w mieście Warszawa oferuje Państwu ich korzystny wynajem. Koncentrator tlenu, który Państwu oferujemy, to kompaktowa budowa, optymalne wymiary oraz cicha i wydajna praca. Urządzenie jest sterowane za pomocą pilota, co wpływa na komfort zarówno opiekuna, jak i osoby chorej.

Koncentrator tlenu – Warszawa. Kompleksowa wypożyczalnia

Opieka nad osobą przewlekle chorą często jest niezwykle kosztowna. Zazwyczaj to leki i specjalistyczna opieka pochłaniają większość finansów domowych, dlatego warto skorzystać z możliwości jakie daje nasza wypożyczalnia koncentratorów. Urządzenie tlenowe spełni swoją rolę w przypadku osób, które nie wymagają hospitalizacji, ale dla komfortu oddychania i dobrego samopoczucia potrzebują mieć go zawsze przy sobie. Koncentrator tlenu pomoże między innymi astmatykom i chorym cierpiącym na przewlekłą chorobę obturacyjną płuc.

Koncentrator tlenu o kompaktowych wymiarach, ma cichą i wydajną pracę, sterowany za pomocą pilota.

 

Cechy produktu:

  • Zasilanie AC 220+/-22V,50+/-1Hz
  • Pobór mocy 100 VA
  • Strumień wyjściowy 1-5l/min (1l/min>90%)
  • Ciśnienie wyjściowe 45 kPa
  • Stężenie tlenu 30%-90%
  • Poziom hałasu ≤40 dB
  • Wymiary 295×175×270 mm
  • Waga 8 kg

Koncentrator tlenu – wynajem w mieście Warszawa

Dostęp do tlenu dla chorych cierpiących na przewlekłe schorzenia dróg oddechowych jest niezbędny. Koncentrator to ulga dla pacjenta, który w każdym momencie, musi mieć go „pod ręką”. Aparatura jest przystosowana do stałej pracy i charajteryzuje się wysokim współczynnikiem bezawaryjności i wydajności. Urządzenie bardzo często jest wykorzystywane w placówkach medycznych jako dodatkowy sprzęt pomagający chorym z problemami oddechowymi.

Korzystne warunki wynajmu koncentratora tlenowego w Warszawie

Wynajem koncentratora tlenu odbywa się na korzystnych warunkach. Intuicyjny system obsługi koncentratora i cichy tryb pracy nie przeszkadzają pacjentowi w odpoczynku w ciągu dnia i podczas snu w nocy. Dzięki naszej wypożyczalni, masz szansę zapewnić profesjonalną, komfortową i bezpieczną opiekę domową swoim bliskim lub podopiecznym.

koncentrator tlenu wynajem warszawa