Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne

Chodzik

40 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł

Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Chodziki – wypożyczalnia Mila Warszawa

Wiele osób zajmujących się opieką nad seniorami zastanawia się, w jaki sposób ułatwić im codzienne życie oraz poruszanie się. Niektórzy rozważają nabycie sprzętu rehabilitacyjnego, wózków inwalidzkich, czy też kul, jednak rozwiązaniem, które posiada wiele zalet i cieszy się dużą popularnością jest profesjonalny chodzik dedykowany osobom starszym. Warto więc wiedzieć, że nasza wypożyczalnia w mieście Warszawa oferuje wszystkim osobom zainteresowanym chodziki trójkołowe z koszyczkiem na zakupy. Pomaga on zapobiegać urazom, jak również ułatwia poruszanie się osobom starszym, poprawiając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa użytkownika.

Chodziki dostępne w naszej wypożyczalni są aluminiowymi konstrukcjami wspomagającymi proces rehabilitacji, wstawania lub też chodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych lub też starszych. Ich niezaprzeczalnym atutem jest fakt iż parametry tego typu urządzeń można bez problemu dopasowywać do potrzeb oraz preferencji danego użytkownika. Chodzik jest więc doskonałą i sprawdzoną pomocą w zakresie mobilności – można wykorzystywać go zarówno w celu sprawniejszego poruszania się, jak i do wzmacniania mięśni nóg i rąk. Jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż powszechnie używane kule, ortopedyczne, ponieważ dają pacjentowi o wiele lepszą stabilność, dzięki czemu może on poruszać się na większych dystansach bez konieczności częstych odpoczynków.

chodziki wypożyczalnia warszawa

CHODZIK TRÓJKOŁOWY CA820G

Chodzik trójkołowy z koszyczkiem na zakupy. Ułatwia poruszanie się osobom starszym. Poprawia poczucie bezpieczeństwa użytkownika i pomaga zapobiegać urazom.

 

Cechy produktu:

  • Wysokość: od 83 cm do 97 cm.
  • Szerokość w części górnej: 42 cm.
  • Waga: 7,30 kg.
chodziki wynajem warszawa
wypożyczalnia chodzików warszawa

Jakie są zalety chodzików dostępnych w naszej wypożyczalni w Warszawie?

Do niezaprzeczalnych atutów chodzików zaliczyć można przede wszystkim zwiększony poziom bezpieczeństwa podczas poruszania się przez osoby starsze lub też niepełnosprawne. Modele dostępne w naszej wypożyczalni we Warszawie znacznie poprawią więc swobodę oraz jakość samodzielnego poruszania się zarówno po domu, jak i poza jego obszarem. Chodziki zostały wyposażone również w praktyczne hamulce, które dają możliwość regulacji siły toczenia kół lub też ich blokowania, co jest szczególnie istotne w przypadku postoju.

Chodziki – wypożyczalnia w mieście Warszawa

Osoby starsze, jak również młode podczas okresu rehabilitacji, niezwykle często wymagają odpowiedniego wsparcia w codziennym przemieszczaniu się. W przypadku, gdy kule lub też laska ortopedyczna stają się niewystarczające, wówczas z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia chodzików rehabilitacyjnych. Wszystkie osoby zainteresowane serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Możemy zagwarantować wysoką funkcjonalność oraz trwałość każdego modelu dostępnego na niniejszej stronie.Zadzwoń