Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne

Chodzik trójkołowy CA820G

40 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Chodzik trójkołowy CA820G

Chodzik trójkołowy CA820G, dostępny w ofercie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego to pojazd wykorzystywany przez osoby cierpiące na różnego rodzaju urazy kończyn dolnych, utrudniające im w znacznym stopniu przemieszczanie się w naturalny dla człowieka sposób. Artykuł wykonany został ze stali. Jego całkowita waga wynosi niespełna 7,5 kilograma, szerokość 84, zaś głębokość 62 cm.

Lekki, trwały i ułatwiający chodzenie chodzik trójkołowy CA820G

Chodzik z trzema kołami CA820G może służyć osobom o różnym wzroście ze względu na możliwość regulowania jego wysokości. Stabilność sprzętu pozwala korzystać z niego pacjentom nawet o znacznej masie ciała bez ryzyka jego uszkodzenia. Każde z trzech kół działa bez zarzutu niezależnie od tego, po jakiej powierzchni przemieszcza się osoba korzystająca z chodzika. Niewielki ciężar pojazdu sprawia, że w razie konieczności – np. przy wchodzeniu po schodach – może zostać łatwo uniesiony. Istotną jego zaletą jest nieduży koszyk, w którym użytkownicy chodzika trójkołowego CA820G mogą zmieścić drobne zakupy lub inne przedmioty – klucze, butelkę z wodą czy artykuły żywnościowe.

Z chodzikiem trójkołowym CA820G każda niepełnosprawna osoba czuje się znacznie pewniej

Pragniemy również zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż oferowany w ramach wypożyczenia pojazd wyposażony został w siedzisko. Jeśli więc jego użytkownik odczuje zmęczenie, może w krótkiej chwili zmienić pozycję stojącą na siedzącą. Innymi cechami chodzika trójkołowego CA820G wartymi podkreślenia są m.in. jego ergonomiczny kształt, skuteczny hamulec, składane i odpinane jednocześnie oparcie, a także trwała aluminiowa rama. Bordowy kolor chodzika sprawia natomiast, że chętnie korzystają z niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni cierpiący na niedowład nóg oraz innego rodzaju dolegliwości. Zapewniamy, że z proponowanym chodzikiem CA820G będą czuć się znacznie pewniej zarówno we własnym domu, jak i poza nim.Zadzwoń