Balkonik

40 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł

Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Wypożyczalnia balkoników rechabilitacyjnych – Mila Warszawa

Proponujemy Państwu ultra lekki, zwinny balkonik rehabilitacyjny z czterema kołami obrotowymi. Balkonik rekomendowany jest przede wszystkim dla osób mających trudności w poruszaniu się. Znacznie zwiększa on poczucie bezpieczeństwa i samodzielność, a niniejszy model, które oferuje nasza wypożyczalnia balkoników rehabilitacyjnych znajdująca się w mieście Warszawa, pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Balkonik przeznaczony jest dla osób ze znaczną mobilnością, które nie mają problemów z utrzymaniem równowagi.

wypożyczalnia balkoników rehabilitacyjnych warszawa

Balkonik rehabilitacyjny kroczący z czterema kołami obrotowymi AT02001 ANTAR

Ultra lekki, zwinny balkonik rehabilitacyjny z czterema kołami obrotowymi.

Balkonik rekomendowany jest dla osób mających trudności w poruszaniu się. Znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa i samodzielność. Model ten pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się we wszystkich kierunkach. Balkonik rehabilitacyjny przeznaczony jest dla osób ze znaczną mobilnością, które nie mają problemów z utrzymaniem równowagi.

Cechy produktu:

  • Lekka, aluminiowa konstrukcja
  • Miękkie piankowe uchwyty zapewniające wygodne chwytanie
  • Cztery koła obrotowe z możliwością zablokowania
  • Łatwość składania
  • Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport (grubość po złożeniu: 15 cm)
  • Regulowana skokowo wysokość (ok. 2,5 cm) pozwala na dopasowanie go do potrzeb użytkownika
  • Kółka o średnicy 75 mm
  • Produkt medyczny, atestowany
wynajem balkoników rehabilitacyjnych warszawa

Wypożyczalnia balkoników rehabilitacyjnych – Warszawa.

Nasza wypożyczalnia balkoników rehabilitacyjnych oferuje Państwu lekkie modele, charakteryzujące się aluminiową konstrukcją. Miękkie uchwyty wykonane z pianki zapewniają wygodne chwytanie, a cztery koła obrotowe zostały wyposażone w możliwość ich zablokowania. Balkoniki rehabilitacyjne to także składana konstrukcja umożliwiająca łatwe przechowywanie oraz transport – ich grubość po złożeniu nie przekracza 15 cm. Jest to profesjonalny produkt medyczny posiadający regulowaną skokowo wysokość (ok 2,5 cm), który pozwala na dopasowanie go do potrzeb danego użytkownika.

Dlaczego warto wypożyczyć balkonik rehabilitacyjny w naszej firmie we Warszawie?

Przebyte operacje, zwyrodnienia, różnego rodzaju urazy, jak również choroby takie jak parkinson oraz reumatyzm mogą przyczyniać się do powstawania ograniczeń w poruszaniu się. Osoby starsze, jak również młode podczas okresu rehabilitacji, niezwykle często wymagają odpowiedniego wsparcia w przemieszczaniu się nie tylko po ulicy, ale również we własnym domu. W przypadku, gdy kule lub też laska ortopedyczna stają się niewystarczające, wówczas z pomocą przychodzi balkonik.

Balkoniki rehabilitacyjne to profesjonalnie zaprojektowane konstrukcje z wytrzymałych materiałów. Zostały one wyposażone w specjalne uchwyty, jak również system kółek, który daje możliwość wygodnego oraz w pełni bezpiecznego przemieszczania się, z jednoczesnym odciążeniem wybranych części ciała. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni mieszkańców Warszawy i okolic.Zadzwoń