Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne

Balkonik typu AMBONA

50 zł
/miesiąc
Kaucja
120 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Chodzik typu ambona

Chodzik typu ambona jest jednym z najbardziej znanych sprzętów rehabilitacyjnych. Stanowi on nieodłączny element towarzyszący osobom, które z różnych przyczyn zmuszone są ponownie uczyć się utrzymywania swego ciała w pozycji pionowej, a w związku z tym również chodzenia. Opierając dłonie na opisywanym artykule, jego użytkownicy zyskują pewność siebie niezbędną zarówno podczas przemieszczania się wewnątrz domu, jak i poza nim, kiedy nie mogą liczyć na pomoc osób trzecich.

Balkonik typu ambona dla osób mających problem z samodzielnym przemieszczaniem się

Balkonik ambona zapewnia osobom korzystającym z niego – niezależnie od ich wieku – wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wygody. Jego popychanie nie wymaga bowiem wielkiego nakładu siły, ponieważ wyposażony został w kółka oraz podpórki dla łokci oraz przedramion, których oparcie na możliwym do nabycia w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MILA zapewnia im pożądaną stabilność. Z tego powodu zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług, co wiąże się z otrzymaniem na określony czas – w atrakcyjnej cenie – chodzika ambony, przydatnego głównie osobom starszym i sparaliżowanym, które mimo problemów z chodzeniem nie chcą spędzać większości czasu w pozycji leżącej bądź siedzącej.

Oferujemy wypożyczenie chodzika typu ambona w korzystnej cenie na określony czas

Charakteryzowany pojazd dodaje pewności siebie, pomagając osobom z niego korzystającym w pewnym stopniu się usamodzielnić. Ponadto regularne korzystanie z balkonika typu ambona stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów motywacyjnych, wykorzystywanych w stosunku do ludzi, którzy ze względu na problemy zdrowotne zmuszone są rozpocząć reedukację chodzenia. Warto przy tym zauważyć, iż widniejący w naszej ofercie pojazd skonstruowany został z trwałych tworzyw, które nie ulegają niszczeniu nawet, jeśli wspierają się na nich osoby o dużej masie ciała. Kółka chodzika typu ambona działają zaś prawidłowo niezależnie od rodzaju nawierzchni.