Balkoniki i chodziki rehabilitacyjne

AT02001 ANTAR

40 zł
/miesiąc
Kaucja
50 zł
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

Balkonik kroczący AT02001

Balkonik kroczący AT02001 ANTAR z czterema obrotowymi kołami jest jednym z najbardziej znanych artykułów zaliczanych do sprzętu rehabilitacyjnego. Wykorzystują go osoby przejawiające problemy z chodzeniem oraz starsze. Opierając się na opisywanym produkcie, zyskują większą pewność siebie podczas przemieszczania się zarówno w swoim domu czy szpitalu, ale także na zewnątrz.

Zalety balkonika AT02001 możliwego do nabycia w wypożyczalni MILA

Zaletą balkonika są m.in. jego kółka. Dzięki nim użytkownicy proponowanego wyrobu mogą poruszać się nie tylko w przód i tył, ale też na boki. Warto zwrócić uwagę również na możliwość zablokowania kółek poprzez zaciśnięcie hamulca. Wykonanie tej czynności daje pewność, że balkonik AT02001 ANTAR nie przemieści się w chwili, gdy dana osoba stanie w miejscu, co mogłoby narazić ją na bolesny upadek.

Większa pewność podczas chodzenia dzięki balkonikowi kroczącemu AT02001

Produkt wykonany został z trwałych materiałów, w wyniku czego stanowi pewne oparcie zarówno dla osób szczupłych, jak i o zdecydowanie większym ciężarze ciała. Poruszanie się przy pomocy dostępnego w wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego MILA balkonika AT02001 ANTAR powoduje, że osoby, które w wyniku zdarzeń losowych odniosły poważne obrażenia dolnych kończyn zyskują większą motywację do regularnego spacerowania w celu odzyskania – jeśli jest taka nadzieja – pełnej sprawności. Z tego względu chętnie z modelu AT02001 ANTAR chętnie korzystają osoby, które nie utraciły pełnej władzy w nogach, lecz najczęściej w wyniku wypadków uległa ona znacznemu zmniejszeniu.

Balkonik kroczący AT02001 dla osób o różnym wzroście i masie ciała

Możliwość regulowania wysokości produktu to również jego istotna cecha, ponieważ sprawia, że wspierać się na nim mogą niepełnosprawni o różnym wzroście. Nieduża waga balkonika AT02001 ANTAR (nieco ponad 4 kg) ułatwia natomiast jego przenoszenie. Nieduże koła doskonale zaś radzą sobie na różnego rodzaju nawierzchni.Zadzwoń