Uniwersalne łóżka szpitalne wypożyczalnia – model SOLID 2

100 zł
/miesiąc
Kaucja
Zapraszamy do kontaktu! tel. +48 507 618 344

SOLID 2 regulowane ręcznie uniwersalne łóżko szpitalne.

Używane, regulowane ręcznie łóżko szpitalne SOLID 2 z wypożyczalni w Warszawie to najpopularniejszy model łóżka szpitalnego o uniwersalnej stylistyce, który jest odpowiedni dla niemal każdego oddziału w szpitalu, jak i do wypożyczenia do domu oraz jest dostosowany do wszystkich typów wyposażenia. To łóżko o prostej i niezawodnej konstrukcji. Wyposażone w wiele rozwiązań, które mają na celu z jednej strony zapewnić maksymalny komfort choremu, a z drugiej strony wspomóc personel medyczny oraz inne opiekujące się chorym osoby. Doskonale sprawdza się u pacjentów starszych, o ograniczonej sprawności ruchowej oraz wymagających stałej opieki.

Łóżko rehabilitacyjne Solid2

Łóżko szpitalne regulowane ręcznie Solid 2 Ertegon. Doskonale sprawdza się u pacjentów starszych, o ograniczonej sprawności ruchowej oraz wymagających stałej opieki . To najpopularniejsze na świecie łóżko regulowane ręcznie, o prostej i niezawodnej konstrukcji. Jest wyposażone w cały szereg rozwiązań, które mają na celu z jednej strony zapewnić maksymalny komfort choremu, a z drugiej strony wspomóc osoby zajmujące sie chorym.

Cechy produktu:

 • Prosty i wytrzymały mechanizm śrubowy służący do podnoszenia segmentów pleców umożliwia opiekunowi pacjenta jego podnoszenie do pozycji siedzącej bez nadmiernego wysiłku.
 • Zdejmowane wezgłowie wykonane z lekkiego tworzywa ABS daje się zdemontować bezużycia narzędzi i ułatwia utrzymanie czystości.
 • Zabezpieczenie szczytów łóżka przed przypadkowym wypięciem np. podczas transportu.
 • Barierki składane wzdłuż leża łóżka łatwe do złożenia i rozłożenia jednym ruchem ręki, przystosowane do umieszczenia na nich stolika do spożywania posiłków lub karmienia pacjenta.
 • Leże wypełnione stalowymi panelami.
 • Stała wysokość loża.
 • Półka stanowiąca integralną część łóżka, która może służyć jako miejsce na pościel lub rzeczy osobiste pacjenta.
 • Tuleje zamontowane w czterech rogach leża umożliwiają zainstalowanie ramy wyciągowej lub wysięgnika ręki w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta

Wymiary:

 • Długość: 213 cm
 • Szerokość: 97 cm
 • Wysokość: 50 cm
 • Bezpieczne obciążenie robocze: 250 kg
Solid2 - Łóżko rehabilitacyjne na wynajem

Łóżko szpitalne SOLID 2 – cechy produktu medycznego

Prezentowane łóżko szpitalne do domu zostało wyposażone w bardzo prosty, a zarazem niezwykle wytrzymały mechanizm śrubowy, służący do podnoszenia poszczególnych obszarów pleców, co umożliwia opiekunowi pacjenta jego podnoszenie do pozycji siedzącej bez nadmiernego wysiłku. Zdejmowane wezgłowie wykonane z lekkiego tworzywa ABS daje się zdemontować bez użycia narzędzi i ułatwia utrzymanie czystości. Model SOLID 2 posiada dodatkowo zabezpieczenie szczytów łóżka przed przypadkowym wypięciem, na przykład podczas transportu.

Inne elementy charakterystyczne dla produktu

Barierki składane wzdłuż leża tego łóżka szpitalnego są łatwe do złożenia i rozłożenia jednym ruchem ręki, przystosowane do umieszczenia na nich stolika do spożywania posiłków lub karmienia pacjenta. Leże wypełnione zostało ponadto stalowymi panelami. Wysokość leża jest stała.

Półka stanowiąca integralną część łóżka może służyć przykładowo jako miejsce na pościel lub rzeczy osobiste pacjenta, które chce mieć on na wyciągnięcie ręki. Tuleje zamontowane w czterech rogach leża umożliwiają zainstalowanie ramy wyciągowej lub wysięgnika ręki w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz jego obecnej sprawności ruchowej. W razie potrzeby dostępne są również haczyki na worki urologiczne.

Wyposażenie dodatkowe produktu SOLID 2

Do wyposażenia dodatkowego wliczają się następujące elementy:

 • mechanizm śrubowy wspomagany sprężyną gazową, służący do opcjonalnej regulacji wysokości oraz pozwalający na podnoszenie pacjenta bez nadmiernego wysiłku;
 • nakładany stolik do spożywania posiłków lub karmienia osoby chorej;
 • materac piankowy dopasowany do wymiarów leża;
 • uchwyt na kaczkę oraz uchwyt na basen.

Specyfikacja produktu

Wymiary całkowite prezentowanego modelu łóżka wynoszą 213 cm x 97 cm x 50 cm (długość x szerokość x wysokość). Bezpieczne obciążenie robocze to 250 kg, natomiast opcjonalna wysokość regulowana ręcznie mieści się w granicach 36 cm – 73 cm. Produkt dostępny jest w następujących wersjach kolorystycznych: zielony oraz jasnoszary.

Produkt spełnia dodatkowo wymagania Dyrektywy Rady 93/42/EEC dotyczącej wyrobów medycznych oraz Ustawy o wyrobach medycznych, jest więc produktem odpowiednim dla chorych oraz starszych osób.